Portfolio Gadżety reklamowe Olsztyn

Podkładka gecko Szczytno

Podkładka gecko Szczytno

Podkładka Gecko z nadrukiem reklamowym dla Urzędu Miejskiego w Szczytnie. Gecko to ekstremalnie przyczepna podkładka na deskę rozdzielczą. Można na niej umieścić telefon, okulary i inne drobiazgi. Niezwykła przyczepność podkładki sprawi, że będą się one trzymać mocno i nie spadną nawet podczas gwałtownych manewrów. Dzięki Gecko możesz mieć wszystkie potrzebne drobiazgi w zasięgu ręki.

Podkładka Gecko nie zawiera ani magnesów, ani kleju. Niezwykłe właściwości uzyskuje dzięki zastosowaniu unikalnej mieszanki polimerów w technologii Extreme Hold. To jej właśnie Gecko zawdzięcza swoją wręcz magiczną przyczepność.

Unikalna mieszanka polimerów oraz specjalna technologia wykonywania odlewu podkładek pozwalają na uzyskanie gładkiej, elastycznej, a jednocześnie zwartej i trwałej powierzchni. Dzięki temu Gecko potrafi dosłownie przyssać się do telefonu czy okularów. Gecko najlepiej działa z przedmiotami posiadającymi płaskie, nieporowate powierzchnie, które mogą dokładnie przylegać do podkładki. Im ściślej i im większą powierzchnią przedmiot przylega do podkładki, tym lepiej.

Materiały doskonale trzymane przez Gecko to:

  •   metal, plastik, szkło (zdecydowana większość telefonów doskonale współpracuje z Gecko)
  •   papier kredowy, śliski, powlekany (stosowany w większości biletów parkingowych)

Materiały słabo trzymane przez Gecko:

  •  drewno, guma, tektura

Ważne!

Gdy podkładka zakurzy się i stanie się mniej przyczepna, wystarczy po prostu umyć ją wodą, a odzyska swoje pierwotne właściwości! Uwaga!

Względy bezpieczeństwa:

Pamiętaj, nigdy nie umieszczaj Gecko w miejscu zamontowania poduszek powietrznych

Gecko to produkt wielokrotnego użytku. Podkładkę można wielokrotnie myć w przypadku zabrudzenia i ponownie używać. Gwarantujemy sprawne działanie Gecko przez co najmniej 12 miesięcy.

Zobacz również


Najnowsze na stronie

Kontakt

SaskaStudio.pl
Beata Bartnikowska

NIP 741-192-70-38
REGON 280567356

biuro@saskastudio.pl
mob. 661 739 932

FacebookFacebook
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj zniżki!
newsletter